فرداامتحان دوم رودارم که البته تازه شروع کردن.البته درس جالبیه و سرکلاس۶تامثبت گرفتم.

مهمون عزیزی ازاصفهان داشتیم حدودیکهفته که امروز بدرقش کردیم وبه شدت دلمون تنگشه.

تئاتر بوفالوی امریکایی رو دیدیم که خوب بود وخوش گذشت.

ترکیب جدیدی که برای شبهای امتحان کشف کردم ترکیب قهوه وهایپه.ب شدت اترژی بخشه و تتیجه عالی داره.

البته لازمه بگم که رفتم هایپ بگیرم،هایپ ایرانی ۸تومنه وهایپ خارجی ۱۵تومن

سختیای من تا ۳۰دیماهه وبعداون همه ی امتحاناآسونن.بلافاصله بعد امتحان سی ام هم باشگاه روشروع میکنم هم موسیقی رو.

برنامه ی ترم جدیدورودیمونو بانماینده چیدیم وحسابی انگیزه داد.

من عینکی نبودم امابواسطه ی مطالعه ی رگباری وشدید درسال کنکوروترم یک ودو، نهایتاعینکی شدم حدودیکساله که فقط موقع مطالعه میزنم.چندروزه ازبس عینک زدم گوشم زخم شده.

خانه فرهنگ خوابگاه رو کلیدشوگرفتم که بعدامتحانابرم اونجاتمرین موسیقی کنم.

بیچاره بچه های پزشکی.جزوه ی نورواناتومیشون۴۷۰صفحست بایک ونیم روزوقت.واقعا توی ایران پزشکی خوندن نمی ارزه مگردرمواردی.

همه ی اتلقای خوابگاه رو ساس زده بجزاتاق منو.من اول ترم نیم کیلوزردچوبه خریدم ودرآب حل کردم وهمه جای اتاق پاشیدم محلول رو.بعلاوه ماهی یکبارتنباکومیخرم ودودغلیظی دراتاق درست میکنم.اتاقمم مرتبه تقریبا.چون ساس بگیزه اتاقت عملن بدبختی.یکماه باید ازاتاق ووسایلت دورباشی واواره باشی.تازه بعدیکماه هم میری توی اتاق میبینی ساسها زندن.چرا؟چون یاسرپرستی سمش ایرانی بوده یا غلظتش کم!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها